Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Güncel Haberler

Mesa Demirbükü cephesinde Sto sıvaları
Çarpıcı StoSignature yüzeyleri

Mesa Demirbükü cephesinde Sto sıvaları

Tasarımını Erginoğlu & Çalışlar’ın yaptığı Mesa Bodrum Demirbükü projesinde, Sto’nun çatlama dayanımı yüksek, dispersiyon esaslı organik dış cephe sıvası Stolit Effect kullanılarak, ham ve kaba dokulu StoSignature Rough 10 yüzeyleri elde edildi.

Alman iş dünyası dergisi
Sto, dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde “global pazar lideri" unvanını korudu

Alman iş dünyası dergisi "Wirtschaftswoche"ya göre, Sto, 2023'te yine "Dış Cephe Yalıtım Sistemleri" alanında dünya pazar lideri.

Alman Wirtschaftswoche ekonomi dergisi, birkaç yıldır Almanya'nın orta ölçekli küresel pazar liderlerine "Gizli Şampiyonlar" ödülü veriyor. Bu gizli şampiyonlar, birçok farklı özelliği bir araya getiriyor: Hızlı gelişmeye açık pazarlarda yer alıyor, yenilikçi ve global hareket ediyor ve sağlıklı bir finansal yapıya önem veriyorlar. İlham veren, etkileyici ve güçlü bir markaya sahipler.

Voyage Otel cephesinde Sto sıvaları
Çarpıcı StoSignature yüzeyleri

Voyage Otel cephesinde Sto sıvaları

Tasarımı Baraka Mimarlık tarafından yapılan Bodrum Torba’daki Voyage Otel’in cephesinde, darbe ve çatlama dayanımı yüksek, çimento içermeyen, dispersiyon esaslı organik Stolit Effect sıvası kullanılarak, ham ve kaba dokulu StoSignature Rough 10 yüzeyi elde edildi.

Hakkımızda: Sto Yapı Sistemleri

Sto Yapı Sistemleri San. ve Tic. A.Ş., Dış Cephe Isı Yalıtımı alanının öncüsü Almanya merkezli Sto Group’un Türkiye iştirakidir. Sto’nun uzmanlık alanları arasında, darbe ve çatlaklara dayanıklı dış cephe ısı yalıtım sistemleri, havalandırmalı giydirme cephe sistemleri, yaratıcı cephe kaplama çözümleri,nitelikli dış cephe boyaları, iç mekan boyaları, dekoratif sıvalar ve akustik sistemlerbulunur. Ana faaliyet alanlarında global pazar liderleri arasında yer alan Sto, üstün kalite, inovasyon, teknoloji liderliği ve sürdürülebilir üretim konularında dünya çapında haklı bir üne sahiptir.

Hızlı bağlantı

İletişim

Sto ile iletişime geçmek için:
Telefon: +90 216 275 65 50 veya +90 216 330 51 00