Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Güncel Haberler

Profesyonel renk serileri
Yeni StoColor renk sistemi

Profesyonel renk serileri

Sto’nun metrik tabanlı yeni StoColor Sistem renk serisi, klasik renk sistemlerinin sınırlarını aşarak çok geniş bir seçenekler dünyasının kapısını açıyor. Bu renk sisteminin temelini, incelikle basamaklandırılmış ve 72 renk alanına ayrılmış olan bir renk çarkı oluşturuyor.

Dergiye göre, Sto
Sto, dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde “global pazar lideri" unvanını korudu

Dergiye göre, Sto "Dış Cephe Yalıtım Sistemleri" alanında 2024 yılında yine dünya pazar lideri!

Alman Wirtschaftswoche ekonomi dergisi, İsviçre St. Gallen Üniversitesi ile birlikte yıllardır Almanya'nın orta ölçekli küresel pazar liderlerini belirliyor.

Mesa Demirbükü cephesinde Sto sıvaları
Çarpıcı StoSignature yüzeyleri

Mesa Demirbükü cephesinde Sto sıvaları

Tasarımını Erginoğlu & Çalışlar’ın yaptığı Mesa Bodrum Demirbükü projesinde, Sto’nun çatlama dayanımı yüksek, dispersiyon esaslı organik dış cephe sıvası Stolit Effect kullanılarak, ham ve kaba dokulu StoSignature Rough 10 yüzeyleri elde edildi.

Hakkımızda: Sto Yapı Sistemleri

Sto Yapı Sistemleri San. ve Tic. A.Ş., Dış Cephe Isı Yalıtımı alanının öncüsü Almanya merkezli Sto Group’un Türkiye iştirakidir. Sto’nun uzmanlık alanları arasında, darbe ve çatlaklara dayanıklı dış cephe ısı yalıtım sistemleri, havalandırmalı giydirme cephe sistemleri, yaratıcı cephe kaplama çözümleri,nitelikli dış cephe boyaları, iç mekan boyaları, dekoratif sıvalar ve akustik sistemlerbulunur. Ana faaliyet alanlarında global pazar liderleri arasında yer alan Sto, üstün kalite, inovasyon, teknoloji liderliği ve sürdürülebilir üretim konularında dünya çapında haklı bir üne sahiptir.

Hızlı bağlantı

İletişim

Sto ile iletişime geçmek için:
Telefon: +90 216 275 65 50 veya +90 216 330 51 00