Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Sto Group

Geçmişi 1835 yılına dayanan Almanya merkezli Sto, bugün hala ilk kurulduğu yerde, modern cephe tasarımları ile dikkat çeken tesislerinde faaliyetlerine devam ediyor. Başta dış cephe ısı yalıtımı sistemleri olmak üzere, ana faaliyet alanlarında global pazar liderleri arasında yer alan Sto, üstün kalite, inovasyon, teknoloji liderliği ve sürdürülebilir üretim konularında dünya çapında haklı bir üne sahip.

For the love of building

For the love of building

Sto Hakkında

Sto Hakkında

Sto Vizyonu

Sto Vizyonu

Sürdürülebilirlik ve Çevre Koruma

Sürdürülebilirlik ve Çevre Koruma

Dünyada Sto

Dünyada Sto

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Sto’dan Haberler

Sto’dan Haberler

Sto'dan Haberler

Yeni StoColor renk sistemi

Profesyonel renk serileri

Sto’nun metrik tabanlı yeni StoColor Sistem renk serisi, klasik renk sistemlerinin sınırlarını aşarak çok geniş bir seçenekler dünyasının kapısını açıyor. Bu renk sisteminin temelini, incelikle basamaklandırılmış ve 72 renk alanına ayrılmış olan bir renk çarkı oluşturuyor.

Sto, dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde “global pazar lideri" unvanını korudu

Dergiye göre, Sto "Dış Cephe Yalıtım Sistemleri" alanında 2024 yılında yine dünya pazar lideri!

Alman Wirtschaftswoche ekonomi dergisi, İsviçre St. Gallen Üniversitesi ile birlikte yıllardır Almanya'nın orta ölçekli küresel pazar liderlerini belirliyor.

Çarpıcı StoSignature yüzeyleri

Mesa Demirbükü cephesinde Sto sıvaları

Tasarımını Erginoğlu & Çalışlar’ın yaptığı Mesa Bodrum Demirbükü projesinde, Sto’nun çatlama dayanımı yüksek, dispersiyon esaslı organik dış cephe sıvası Stolit Effect kullanılarak, ham ve kaba dokulu StoSignature Rough 10 yüzeyleri elde edildi.