Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Sto Group

Geçmişi 1835 yılına dayanan Almanya merkezli Sto, bugün hala ilk kurulduğu yerde, modern cephe tasarımları ile dikkat çeken tesislerinde faaliyetlerine devam ediyor. Başta dış cephe ısı yalıtımı sistemleri olmak üzere, ana faaliyet alanlarında global pazar liderleri arasında yer alan Sto, üstün kalite, inovasyon, teknoloji liderliği ve sürdürülebilir üretim konularında dünya çapında haklı bir üne sahip.

Sto Hakkında

Sto Hakkında

Dünyada Sto

Dünyada Sto

İnovasyon ve Sürdürülebilirlik

İnovasyon ve Sürdürülebilirlik

Sto Türkiye İletişim

Sto Türkiye İletişim

Sto’dan Haberler

Sto’dan Haberler

Sto'dan Haberler

"Dış cephe ısı yalıtımı sistemlerinde global pazar lideri"

Sto "Dış cephe ısı yalıtımı sistemlerinde global pazar lideri" unvanını korudu

Alman Wirtschaftswoche ekonomi dergisi, uzun yıllardır Almanya’daki orta ölçekli işletmelerden çıkan global pazar liderlerini, yani “Gizli Şampiyonları” belirleyerek ödüllendiriyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, Sto’ya bir kez daha Dış Cephe Isı Yalıtımı Sistemleri alanında “Dünya Pazar Lideri” unvanı verildi.

Şehir ortasında bir Origami Figürü

Düren Kağıt Müzesi, Almanya: Şehir ortasında bir Origami Figürü

Almanya’daki Düren Müzesi’nin cephesi adeta bir origami figürü uygulaması olarak dikkat çekiyor

Sto Türkiye sosyal medyada

Sto Türkiye sosyal medyada...

Sto dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmak için, Sto Türkiye’nin yeni Instagram ve LinkedIn hesaplarını takip ediniz.