Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Sto Group

Geçmişi 1835 yılına dayanan Almanya merkezli Sto, bugün hala ilk kurulduğu yerde, modern cephe tasarımları ile dikkat çeken tesislerinde faaliyetlerine devam ediyor. Başta dış cephe ısı yalıtımı sistemleri olmak üzere, ana faaliyet alanlarında global pazar liderleri arasında yer alan Sto, üstün kalite, inovasyon, teknoloji liderliği ve sürdürülebilir üretim konularında dünya çapında haklı bir üne sahip.

For the love of building

For the love of building

Sto Hakkında

Sto Hakkında

Sto Vizyonu

Sto Vizyonu

Sürdürülebilirlik ve Çevre Koruma

Sürdürülebilirlik ve Çevre Koruma

Dünyada Sto

Dünyada Sto

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Sto’dan Haberler

Sto’dan Haberler

Sto'dan Haberler

Mimari Fotoğrafçılık Sergisi

Sto’dan Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nün On Yılı Sergisi

Sto, 2012’den bu yana gerçekleşen ve uzun süreli destekçisi ve sponsoru olduğu The Architectural Photography Awards (APA) - Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nü çeşitli kategorilerde kazanmış fotoğrafların yer aldığı bir sergi düzenliyor.

Acı Kaybımız:

Firma kurucumuz Fritz Stotmeister vefat etti

Sto firmasının kurucusu ve Denetim Kurulu Onursal Başkanı Fritz Stotmeister 21 Nisan 2022 günü 94 yaşında vefat etti. Firmaya ve inşaat sektörüne benzersiz bir şekilde damgasını vuran Fritz Stotmeister’ın liderliği altında Sto, bölgesel bir sıva ve boya üreticisinden uluslararası bir şirketler grubuna dönüştü. Grubun bugün 38 ülkede 50 iştiraki var ve 5.700'den fazla kişiyi istihdam ediyor.

Çarpıcı StoSignature yüzeyleri

Voyage Otel cephesinde Sto sıvaları

Tasarımı Baraka Mimarlık tarafından yapılan Bodrum Torba’daki Voyage Otel’in cephesinde, darbe ve çatlama dayanımı yüksek, çimento içermeyen, dispersiyon esaslı organik Stolit Effect sıvası kullanılarak, ham ve kaba dokulu StoSignature Rough 10 yüzeyi elde edildi.