Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Building with conscience

Building with conscience
Uzun ömürlü bir yapı, doğru inşa edilen yapıdır: geleceği hiç bir zaman akıldan çıkarmadan, doğru malzeme ve doğru partnerler ile…
Estetiği, sürdürülebilirliği ve fonksiyonelliği ön planda tutarak, projelerinizi birlikte hayata geçiriyoruz.

Sto ile inşa etmek, üstün nitelikli ürün ve çözümlerle inşa etmek demektir.
Ürünlerimizi bu kadar güvenilir kılan ve böylesine üstün bir kalitede olmalarını sağlayan nedir: Dünya çapındaki Sto işletmelerinde Araştırma ve Geliştirme için çalışan 160’tan fazla uzmanımız. Onlar her yenilik ve buluşun başından beri içinde oluyorlar. Sonuç: 200’ün üzerinde patentimiz ve sayısız inovasyon ödülü. Gurur duyulacak bir başarı bu.

Sto ile inşa etmek, sürdürülebilir şekilde hareket etmek demektir.
Sürdürülebilirlik, hem ürün hem de şirket düzeyinde gündemimizin en üst sırasında yer alıyor. Sto cephe yalıtım sistemleri bunun iyi bir örneği: Bu sistemler sayesinde, 1965'teki ilk üretiminden 2020'ye kadar yaklaşık 370 milyon ton karbondioksit emisyonu tasarrufu sağlandı. Ürün ve sistemlerimiz, çevre dostu binalar üretmeyi ve enerji verimli yenileme projeleri yürütmeyi mümkün kılıyor. Şirket olarak Almanya Stühlingen'deki merkezimiz yeşil elektrikle çalışıyor ve karbon emisyonlarını telafi etmek için iklim koruma sertifikaları aldı. Sto'nun amacı, 2040 yılına kadar tamamen karbon-nötr olmak.

For the love of building

Yapılar birleştirir. Birlikte, projelerinizi hayata geçiriyoruz – estetiği, sürdürülebilirliği ve fonksiyonelliği ön planda tutarak.

Video klip  | 1:16

İlham almak mı istersiniz?

50657_piktogramm_auge

Cephelerdeki geniş tasarım seçenekleri yelpazemize göz atınız