Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Kalıcı güzellik

Sto ile inşa etmek, özgün tasarımları mümkün kılmak demektir

Eşsiz bir cephe tasarımı mı arıyorsunuz? Test edilip onaylanmış dış cephe ısı yalıtım sistemlerimizi kullanarak, tam da fikirleriniz doğrultusunda size özel plan ve tasarımlar oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli yüzey malzemelerimiz arasından seçebilirsiniz: özgün sıvalar, prefabrik sıva elemanları, klinker kaplama tuğla, seramik, üç boyutlu mimari elemanlar, doğal taşlar, reçine bazlı elastik tuğla elemanları, cam mozaikleri gibi. Fonksiyonel cephe boyalarımız ve geniş renk tonu yelpazemizle bu ilham kaynağı zenginliğini tamamlıyoruz. Ve danışman ekibimiz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak için her zaman hizmetinizde.

Voyage Torba, Bodrum, Mimar: Baraka Mimarlık, İstanbul, Photos: Orhun Ülgen Works

Voyage Torba, Bodrum, Architect: Baraka Mimarlık, İstanbul, Photos: Orhun Ülgen Works

Bir yandan estetik açıdan çekici, diğer yandan da dayanıklı ve uzun ömürlü bir cephe tasarımı ile çok daha fazla fayda sağlayacaksınız. Cephe çözümlerimiz sadece bina dokusunu korumakla kalmaz, özellikle mekanik strese maruz kalan alanları korur ve çok uzun süreler renovasyon gerektirmez. Dayanıklı, güzel malzemeler ve daha düşük maliyetler = mutlu müşteriler.

Beymen Suadiye 481, Istanbul, Mimar: HMKM, London

Beymen Suadiye 481, Istanbul, Mimar: HMKM, London

Sıvalı Yüzeyler – StoSignature

47167_2_stosignature

Sto’nun, dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde son kat olarak uygulanan organik ve mineral katkılı sıvaları ile, cephelerde fark yaratan sonuçlara ulaşılır.

Sert Kaplamalı Bitişler

44576_brick

Taşyünü ya da EPS yalıtım levhalarının, doğal taş, klinker tuğla, seramik, mozaik vb. sert malzemelerle doğrudan yapıştırma yoluyla kaplanması yoluyla elde edilen dış cephe ısı yalıtım sistemleri

Sto-Ecoshapes

41117

Cephe tasarımı için özelleştirilmiş, prefabrik sıva elemanları.

StoDeco

46096

Yeni yapı tasarımlarında geçmişten gelen ekolün devam ettirilmesine ve eski yapıların yenilenmesine imkan tanıyan, StoDeco üç boyutlu cephe elemanları.

İlham almak mı istersiniz?

50657_piktogramm_auge

Cephelerdeki geniş tasarım seçenekleri yelpazemize göz atınız