Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Sto Vizyonu

Dış cephe ısı yalıtımı ve sıva pazarlarının lider markalarından biri olarak Sto, geliştirdiği sistemlerle inovasyon, teknik tasarım ve sürdürülebilirlik alanlarında sektör standartlarını belirlemiştir.

Sto, dış cephe ısı yalıtımı sistemleri geliştiren ve üreten ilk yapı malzemeleri üreticisidir. Yarım yüzyılı aşkın bir süredir sektörün referans ürünü olarak kabul edilen StoTherm Classic, yapıların değişen ihtiyaçlarının karşılanması ve global ölçekte enerji tüketiminin azaltılması için on yıllar boyunca geliştirme ve iyileştirme süreçlerinden geçmiştir.

Vizyonumuz

İnsan ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş yaşam alanlarının sürdürülebilir tasarımında, dünya çapında teknoloji liderliği.

Misyonumuz

Yapıların değerini ve estetik görünümünü korumak süreklilik isteyen zorlu bir görevdir. Sto olarak, pazar ortaklarımızla yakın işbirliği içinde, yapı bileşenlerinin ve dış cephe/iç mekanda kullanıma uygun yüzeylerin oluşturulmasında ve şekillendirilmesinde kullanılan fonksiyonel ürün ve sistemler geliştiriyoruz. Ayrıca müşterilerimize teknik ve tasarım konularında önerilerde bulunuyoruz.

Misyonumuz: Building with conscience

İletişim

Sto ile iletişime geçmek için:
Telefon: +90 216 275 65 50 veya +90 216 330 51 00