Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Servisler

Yapıların tasarım ve şartname oluşturma sürecinde mimarlık ve proje ofislerine destek verilmesi, uygulama sürecinde ise saha ekiplerinin atölyede ve yerinde eğitilmesi, şantiyede teknik destek ve süpervizörlük hizmetlerinin sunulması gibi konular, Sto'nun ana yetkinlik alanlarından ve Sto iş modelinin temel unsurlarındandır. Bu hizmetler Sto tarafından tüm dünyada yapı sektörü profesyonellerine gururla sunulmaktadır.

Sto Showroom

Sto Showroom

Uygulama Desteği

Uygulama Desteği

Ürün Eğitimleri

Ürün Eğitimleri

Sto Werkstatt

Sto Werkstatt

Ark Mimarlık Dergisi

Ark Mimarlık Dergisi

Stodan haberler

Yeni StoColor renk sistemi

Profesyonel renk serileri

Sto’nun metrik tabanlı yeni StoColor Sistem renk serisi, klasik renk sistemlerinin sınırlarını aşarak çok geniş bir seçenekler dünyasının kapısını açıyor. Bu renk sisteminin temelini, incelikle basamaklandırılmış ve 72 renk alanına ayrılmış olan bir renk çarkı oluşturuyor.

Sto, dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde “global pazar lideri" unvanını korudu

Dergiye göre, Sto "Dış Cephe Yalıtım Sistemleri" alanında 2024 yılında yine dünya pazar lideri!

Alman Wirtschaftswoche ekonomi dergisi, İsviçre St. Gallen Üniversitesi ile birlikte yıllardır Almanya'nın orta ölçekli küresel pazar liderlerini belirliyor.

Çarpıcı StoSignature yüzeyleri

Mesa Demirbükü cephesinde Sto sıvaları

Tasarımını Erginoğlu & Çalışlar’ın yaptığı Mesa Bodrum Demirbükü projesinde, Sto’nun çatlama dayanımı yüksek, dispersiyon esaslı organik dış cephe sıvası Stolit Effect kullanılarak, ham ve kaba dokulu StoSignature Rough 10 yüzeyleri elde edildi.