Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Servisler

Yapıların tasarım ve şartname oluşturma sürecinde mimarlık ve proje ofislerine destek verilmesi, uygulama sürecinde ise saha ekiplerinin atölyede ve yerinde eğitilmesi, şantiyede teknik destek ve süpervizörlük hizmetlerinin sunulması gibi konular, Sto'nun ana yetkinlik alanlarından ve Sto iş modelinin temel unsurlarındandır. Bu hizmetler Sto tarafından tüm dünyada yapı sektörü profesyonellerine gururla sunulmaktadır.

Sto Showroom

Sto Showroom

Uygulama Desteği

Uygulama Desteği

Ürün Eğitimleri

Ürün Eğitimleri

Sto Werkstatt

Sto Werkstatt

Ark Mimarlık Dergisi

Ark Mimarlık Dergisi

Stodan haberler

Mimari Fotoğrafçılık Sergisi

Sto’dan Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nün On Yılı Sergisi

Sto, 2012’den bu yana gerçekleşen ve uzun süreli destekçisi ve sponsoru olduğu The Architectural Photography Awards (APA) - Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nü çeşitli kategorilerde kazanmış fotoğrafların yer aldığı bir sergi düzenliyor.

Acı Kaybımız:

Firma kurucumuz Fritz Stotmeister vefat etti

Sto firmasının kurucusu ve Denetim Kurulu Onursal Başkanı Fritz Stotmeister 21 Nisan 2022 günü 94 yaşında vefat etti. Firmaya ve inşaat sektörüne benzersiz bir şekilde damgasını vuran Fritz Stotmeister’ın liderliği altında Sto, bölgesel bir sıva ve boya üreticisinden uluslararası bir şirketler grubuna dönüştü. Grubun bugün 38 ülkede 50 iştiraki var ve 5.700'den fazla kişiyi istihdam ediyor.

Çarpıcı StoSignature yüzeyleri

Voyage Otel cephesinde Sto sıvaları

Tasarımı Baraka Mimarlık tarafından yapılan Bodrum Torba’daki Voyage Otel’in cephesinde, darbe ve çatlama dayanımı yüksek, çimento içermeyen, dispersiyon esaslı organik Stolit Effect sıvası kullanılarak, ham ve kaba dokulu StoSignature Rough 10 yüzeyi elde edildi.