Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

Sto Showroom

Sto'nun bir çok ülkedeki firma merkezinde, ziyaretçilerin ürünlere ve sistemlere dokunabilecekleri sergi alanları, geniş doku ve malzeme yelpazesinin gösterildiği yüzey kütüphaneleri ve eğitim/konferans salonundan oluşan showroomlar bulunmaktadır.

İstanbul Beykoz’da bulunan Sto Türkiye merkez binasındaki showroom, projeleri için yeni fikirler arayan ve Sto sistemlerini yakından tanımak isteyen mimarlar, yatırımcılar, müteahhitler ve proje yöneticileri tarafından yoğun olarak ziyaret edilmekte. Kendi alanında Türkiye'nin en büyük kütüphanelerinden biri olan Sto showroomunun kapıları, mesai saatleri boyunca ziyaretçilere açık.

Bu showroom aynı zamanda mimarlık öğrencileri ve stajyerinden en tecrübelisine kadar tüm mimarlık camiası için, özellikle sıvalı sistemler ile ilgili bir bilgi ve eğitim merkezi görevini de görmekte. Ziyaretçiler burada, Sto'nun başta sıvalı uygulamalar olmak üzere çok geniş bir yelpazeye sahip dış ve iç cephe yüzeyleri ile ilgili seçenekleri inceleme, çeşitli ısı yalıtım sistemlerini katman katman analiz etme ve uygulamalarda kullanılan profil detaylarını yerinde görme imkanı bulabiliyorlar.

İletişim

Sto ile iletişime geçmek için:
Telefon: +90 216 275 65 50 veya +90 216 330 51 00