Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

geri

Sto "Dış cephe ısı yalıtımı sistemlerinde global pazar lideri" unvanını korudu

wiwo_globalmarketleader_champion_2021_sto_se__co_kgaa

Alman Wirtschaftswoche ekonomi dergisi, uzun yıllardır Almanya’daki orta ölçekli işletmelerden çıkan global pazar liderlerini, yani “Gizli Şampiyonları” belirleyerek ödüllendiriyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, Sto’ya bir kez daha Dış Cephe Isı Yalıtımı Sistemleri alanında “Dünya Pazar Lideri” unvanı verildi.

2020 Kasım ayında Wirtschaftswoche güncel global pazar liderlerini belirledi. Bu “Gizli Şampiyon” firmalar bir çok farklı özelliği bir araya getiriyor: Hızlı gelişmeye açık pazarlarda yer alıyor, yenilikçi ve global hareket ediyor ve sağlıklı bir finansal yapıya önem veriyorlar. İlham veren, etkileyici ve güçlü bir markaya sahipler. Bir çoğu halen kurucularının ya da kurucu ailelerinin yönetiminde.Bu ödüle hak kazanabilmek için markaların zorlu kriterleri karşılaması gerekiyor: kendi segmentinde en yüksek veya ikinci en yüksek pazar payı sahipliği, en az yarısı yurtdışında kazanılmış olmak şartıyla yıllık cironun 50 milyon Euro üzerinde olması ve son olarak, şirketin en az üç kıtada temsil edilmesi.

Bir kez daha “Dış cephe ısı yalıtımı sistemleri” alanında tüm bu kriterleri karşılayarak Global Pazar Lideri unvanına hak kazanan Sto’nun Yönetim Kurulu sözcüsü Rainer Hüttenberger, alınan bu ödülden son derece memnun: “Bir kez daha onaylanan bu liderlik, bizim için, globalleşme ve AR-GE alanlarındaki çabalarımızın yanı sıra, karlılık odaklı büyüme hedefimizin mükemmel bir doğrulaması olmuştur.”