Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

İlham kaynağı

Projeye özel, ayırt edilebilir tasarımlar. For the love of building. Building with conscience.

İyi tasarımlar meydana getirmek için gereksinimlere uygun yaratıcı çözümlere ihtiyaç duyulur. İster yeni bir bina inşa ediyor olun, ister mevcut bir binayı yenilemek isteyin, ürün ve sistemlerimiz çok yönlü ve esnek tasarım olanakları sunar. Ve estetik çekicilik konusunda kalıcı katma değer sunacak bir tasarımdan emin olabilirsiniz.

Sto ile inşa etmek, üstün nitelikli ürün ve çözümlerle inşa etmek demektir.

Ürünlerimizi bu kadar güvenilir kılan ve böylesine üstün bir kalitede olmalarını sağlayan nedir: Dünya çapındaki Sto işletmelerinde Araştırma ve Geliştirme için çalışan 160’tan fazla uzmanımız. Onlar her yenilik ve buluşun başından beri içinde oluyorlar. Sonuç: 200’ün üzerinde patentimiz ve sayısız inovasyon ödülü. Gurur duyulacak bir başarı bu.

Sıvalı Yüzeyler – StoSignature

47167_2_stosignature

Sto’nun, dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde son kat olarak uygulanan organik ve mineral katkılı sıvaları ile, cephelerde fark yaratan sonuçlara ulaşılır.

Sert Kaplamalı Bitişler

44576_brick

Taşyünü ya da EPS yalıtım levhalarının, doğal taş, klinker tuğla, seramik, mozaik vb. sert malzemelerle doğrudan yapıştırma yoluyla kaplanması yoluyla elde edilen dış cephe ısı yalıtım sistemleri

Sto-Ecoshapes

41117

Cephe tasarımı için özelleştirilmiş, prefabrik sıva elemanları.

StoDeco

46096

Yeni yapı tasarımlarında geçmişten gelen ekolün devam ettirilmesine ve eski yapıların yenilenmesine imkan tanıyan, StoDeco üç boyutlu cephe elemanları.