Not: Internet Explorer 11 kullanıyorsunuz. Bu arama motoru ile görüntülemede hatalar olabilir. Farklı arama motorları (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari gibi) kullanmanızı öneririz.

geri

Sto’dan Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nün On Yılı Sergisi

sto_apa_exhibition_banner_tr_with_photoken

Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nün On Yılı Sergisi

Sto, 2012’den bu yana gerçekleşen ve uzun süreli destekçisi ve sponsoru olduğu The Architectural Photography Awards (APA) - Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nü çeşitli kategorilerde kazanmış fotoğrafların yer aldığı bir sergi düzenliyor.

16 - 22 Haziran tarihleri arasında Beyoğlu, Passage Petit Champs, Kat:1’de gerçekleşecek ve Pazar hariç her gün saat 12:00-19:00 arası açık olacak sergiye, mimarlar, fotoğrafçılar, ilgili branşların öğrencileri ve mimari fotoğrafçılığa ilgi duyan herkes davetlidir
.

Sto olarak, dijital çağda fotografik imajı, bir yandan mimarların çalışmalarının, diğer yandan bu çalışmalarda kullanılan ürünlerimizin kalitesini ve etkisini tanıtmada ve temsil etmede belirleyici olarak görüyoruz. Bu nedenle mimari fotoğrafçılığı desteklemeye önem veriyor, bu çerçevede uzun yıllardır APA’nın sponsorluğunu da yapıyoruz.

The Architectural Photography Awards (APA) her yıl Dünya Mimarlık Festivali (World Architecture Festival - WAF) kapsamında düzenleniyor. Önde gelen mimarlar ile mimarlık ve tasarım endüstrilerinin temsilcilerinden oluşan bir jürinin yaptığı önseçimden sonra, farklı kategorilerde yer alan eserler WAF delegeleri tarafından oylanıyor ve kazanan sanatçı ve eseri festival kapanış galasında açıklanıyor.

APA 2022 için başvurular 1 Haziran’da başladı. Kazananlar bu yıl 30 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında Lizbon’da gerçekleşecek WAF 2022’de açıklanacak. Başvurular APA’nın web sayfasından (www.archphotoawards.com) yapılabilir. Ödül profesyonel fotoğrafçılardan cep telefonu ile çekimler yapmaya ilgi duyan amatörlere kadar herkese açık.

arkitera_banner

Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nün On Yılı SergisicSergi adresi:
Asmalı Mescit Mah., Meşrutiyet Cad.
No: 67 (Passage Petit-Champs), Kat :1
Beyoğlu – İstanbul

https://goo.gl/maps/yhdhyfnzP92ia2Mp6